fbpx

איך בוחרים כותב תוכן לאתרים?

מי היה מאמין שבין כל הבן לאדנים המרושעים, מה שיגרור את כל העולם לסחרחרה מאיימת זה וירוס אחד קטן? למרות גודלו המיקרוסקופי, היצור האכזרי נגע בכולם; שכירים או עצמאיים. כולנו נאלצים להתאים את עצמנו למציאות החדשה – לעבור לעולם הדיגיטלי. לבנות אתר אינטרנט דרך הזום, ולחדד את מערך השיווק.

גם אתם נמנים על אלו שרואים את המשבר כהזדמנות, ורוצים להעלות אתר שישקף את כל הטוב שאתם יכולים להציע לעולם? מעולה! עכשיו רק נשאלת השאלה – איך בוחרים כותב תוכן לאתרים שיעשה את העבודה המדויקת ביותר עבורכם?

תיק עבודות

עצמאיים רבים מחפשים כותב תוכן לאתרים שבקיא בתחום העיסוק הספציפי שלהם, ומגיע עם תיק עבודות רלוונטי. אבל, ופה יש אבל גדול, אחת מהתכונות שכותבי תוכן צריכים שיהיה להם זה יכולת למידה מהירה. כותב תוכן לאתרים שכבר מכיר את התחום שלכם, זה אחלה. אבל כותב רעננן שרק לומד את התחום, רואה וחווה את התהליך בדיוק כפי שהלקוחות החדשים שלכם. ולכן, תיק עבודות זה חשוב וסבבה. אבל שחררו את הצורך לחפש מישהו מהתחום שלכם.

תחקיר תחילה

כל עבודת כתיבת תוכן, בכל מדיה, ועבור כל סוגי הטקסטים מתחילה מעבודת תחקיר מעמיקה. בין שאתם כותבים דפי נחיתה, אתרים או מרססים גרפיטי עם הסלוגן שלכם בחוצות תל אביב. כלל ברזל בכתיבה זה שאי אפשר להתחיל לכתוב בלי לדעת כמה שאלות בסיסיות על העסק. לדוגמא מי קהל הלקוחות אליו כותבים, איפה הטקסט יופיע, ומה הטקסט אמור לעשות עבורכם.

רק על עצמי לדבר ידעתי

מכירים דפי אודות שמתחילים במשרדנו פועל משנת 1950 לפני הספירה, ולכן אתם חייבים לעשות את העסקים שלכם איתנו? כותב תוכן לאתרים יוודא שהטקסטים שלכם לא מתעסקים בכם, אלא במה שיוצא ללקוח אם הוא ירכוש את השירותים שלכם. יש לכם ניסיון? זה פנטסטי, עכשיו צריך לכתוב מה הלקוח שלכם ירוויח מכך.

גמישות מחשבתית

בשביל לדעת לכתוב, צריך לדעת למחוק. כותבים לפעמים נקשרים לרעיונות שלהם, ולתהליך היצירה. זה מובן, אבל עריכות, תיקונים ושינויים הם חלק אינטגרלי מתהליך הכתיבה.

נוסחה מדויקת להמרות

כתיבה היא לא מדעים מדויקים. ועדיין, לכל פסקה צריכה להיות מטרה מנומקת מבחינה שיווקית. כותב מנוסה וטוב ידע לבנות מהתוכן שלכם נתיב שיוביל את הקוראים שלכם בדרך שאתם רוצים ובסוף יניע אותם לפעולה. אם אתם לא מבינים את המסלול שהוא בנה, תשאלו.

השראה

השראה זה הריבית דה ריבית של תחום הכתיבה. למעשה כותבים שמתפרנסים מכתיבה לא יכולים לבנות על ההשראה החמקמקה. אם היא מופיעה זה סבבה. זה יום מעולה במשרד. אבל בדרך כלל, כותב תוכן לאתרים צריך ללמוד את התחום שלכם מספיק טוב בכדי שיוכל לכתוב בשמכם ולא לבנות על מוזה.

לסיכום, השוק מוצף בכותבי תוכן שיווקיים. לצד השיקולים המקצועיים ישנו גם העניין של חיבור אישי. האם יהיה לכם כיף להתחיל לעבוד ביחד?  

יש לכם שאלות? רוצים אכתוב עבורכם אתר אינטרנט?

מוזמנים להשאיר פרטים כאן, או להתקשר: 054-6252104

ליאת,

רוצה לדעת עוד על שיווק באמצעות תוכן?

מוזמנת להירשם לניוזלטר ולהכיר את כל הסודות הגדולים של העסקים הקטנים.
בלוג נשים בעסקים
0

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה