fbpx

שתהיו בריאים ומבוטחים: "קרן ושרית – הנתיב סוכנות לביטוח"

לאחר שנתקלו בטיפול לקוי בתביעה של בן משפחה, החליטו קרן בוזגלו ושרית בר לב אהוב לפתוח סוכנות ביטוח עם המון רגש ואמפתיה ללקוחותיהן. קרן בוזגלו: "לפני שאתם מתקשרים לרופא שלכם, תתקשרו אלי. אולי אני אתן לכם פתרון טוב יותר ברפואה הפרטית"

 

שרית בר לב אהוב (43) וקרן בוזגלו (39) הן אחיות והבעלים של "קרן ושרית – הנתיב סוכנות לביטוח", שנפתחה ב-2011. המשרד שלהן נותן מענה לכל סוגי הביטוח הקיימים בשוק, כל אחת לפי תחום ההתמקצעות שלה. בר לב אהוב חולשת על תחומי הפיננסים, פנסיוני, חיים ובריאות. בוזגלו מנצחת בגאון על נישת הביטוחים האלמנטריים, ביטוחי בריאות, נסיעות לחו"ל, ביטוחי עסקים. "העובדה שאנחנו מקיפות את כל סוגי הביטוחים הופכת אותנו למאוד חזקות בתחום." אומרת בר לב אהוב.

איך הייתן מגדירות את המומחיות שלכן?

שרית בר לב אהוב: "יש כמה פרמטרים. הראשון והחשוב ביותר הוא ניתוח תיק. אנחנו בוחנות את הצורך הרצוי מול המצוי. מבררות איזה ביטוחים קיימים אצלו כיום. בודקות את הצרכים הביטוחיים, מוודאות שאין חוסרים או כפילויות ועושות התאמות. אנחנו יודעות לתת מענה מקיף. גם אם לקוח אומר שיש לו כסף פנוי שהוא לא יודע מה לעשות איתו, אנחנו מציעות לו תכניות רלוונטיות. דבר נוסף וחשוב לא פחות, הוא שהלקוחות שלנו מקבלים שתיים במחיר של אחת. אנחנו צוות נשים רגישות וקשובות. יש לנו יכולת לחשוב מחוץ לקופסה ולמצוא פתרונות יצירתיים לבעיות שאנחנו נתקלות בהם בדרך. בנוסף לזה, אנחנו יוצרות קשר אישי עם המבוטחים שלנו, ואז יותר קל להם לפתוח בפנינו את הסיפורים האישיים שלהם. וכמובן, שאנחנו מספקות מענה עבור כל ענפי הביטוח."

קרן בוזגלו: "יש משפט אחד שאני תמיד חוזרת עליו בפני כל הלקוחות שלי: לפני שאתם מתקשרים לרופא שלכם, תתקשרו אלי. אולי אני אתן לכם פתרון טוב יותר ברפואה הפרטית. כי לעשות ביטוח זה דבר אחד, אבל לדעת לנצל אותו זה כבר סיפור אחר. ופה הסוכן נכנס לתמונה. תמיד כדאי להתקשר אלינו. אפילו אם זה נראה דבר שטותי."

כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
צילום עמליה לוקאש
כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
צילום עמליה לוקאש

מה הביא אתכן לפתוח סוכנות ביטוח משלכן?

שרית בר לב אהוב: "אני חיה ונושמת את ענף הביטוח כבר 20 שנה. עבדתי כשכירה בתפקידים ניהוליים בחברות ביטוח. לפני 8 שנים, ראינו טיפול לקוי בתביעה של קרוב משפחה, וזה גרם לנו להבין שאנחנו יכולות לתת שירות טוב יותר."

קרן בוזגלו: "הייתי ברמנית בחיי הלילה. כשהתחתנתי אמרתי לשרית, תמצאי לי עבודה משרדית רגילה. נמאס לי לעבוד בלילות. הגעתי לסוכנות ביטוח, ומפה לשם, אחרי שנה וחצי כבר הייתה לי סוכנות ביטוח משלי."

איזה ערך אתן נותנות ללקוחות שלכן?

קרן בוזגלו: "אנחנו עוסקות בדיני נפשות. אנשים יוצאים מהפגישה עם הסוכן ולא זוכרים איזה ביטוח הם קנו. לדוגמא, לקוחה שעשינו לה ביטוח 6 שנים קודם לכן, התקשרה לברר אם יש בתוך הפוליסה בדיקה מסוימת. שאלתי לשלומה, והתברר שאבחנו אצלה מחלה קשה. כשבדקתי את הפוליסה גיליתי שביטחנו אותה בגין מחלה קשה על סך מאתיים אלף שקלים. אחרי חודש היא קיבלה צ'ק. זה ביטוח חשוב מאוד. היא סיפרה שזה הציל את המשפחה שלה. כאמא לילדות קטנות, היא נאלצה לעזוב את מקום עבודתה, ובעלה הפסיד ימי חופש רבים כשליווה אותה לכל הטיפולים. הכסף הזה נתן להם זמן להתארגנות. זה רק מקרה אחד מיני רבים."

אחת לכמה זמן כדאי לבחון את תיק הביטוח עם הסוכן?

שרית בר לב אהוב: "בכל שנה או שנתיים. חשוב לזכור הם מאוד דינמיים. יש מקרים ששוכחים להכניס ילדים שנולדים לתוך הפוליסות, או שילדים מתבגרים ויכולים להתחיל להפריש עבור עצמם ובכך לחסוך להורים שלהם מאות שקלים בחודש. וגם הרבה מקרים שבהם אנשים מתגרשים ושוכחים להוציא את הגרוש כמוטב בפוליסה. יש לי לקוחה שאבא שלה נפטר, וכיורשת ובת יחידה הגיעו לה 240,000 שקלים מהפוליסות שלו. באמצע תהליך הפדיון גילינו שחצי מהכסף הלך לאשתו, שהוא התגרש ממנה לפני 20 שנים. הגרושה הייתה רשומה כמוטבת, וזה גובר על יורשים חוקיים. המשמעות של בדיקת תיק זה לא רק בדיקת דמי ניהול כמו שרוב האנשים חושבים. זה הרבה מעבר. בזמן הפגישה עם הסוכן, תמיד צצים דברים חדשים."

המשרדים של "קרן ושרית – הנתיב סוכנות לביטוח" נמצאים בירושלים (האומן 22) ובמודיעין. בנוסף לזה הן יוצאות לפגישות עם לקוחות בכל חלקי הארץ.

 

כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
צילום עמליה לוקאש

לכו על בטוח – הנתיב סוכנות לביטוח

שרית בר לב אהוב 054-975-2150 קרן בוזגלו 052-425-3240

פייסבוק: קרן ושרית הנתיב סוכנות לביטוח

אהבת את מה שראית?

רוצה לדעת פרטים נוספים על כתבות התדמית? הירשמי כאן והמידע בדרך אליך!
כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
1+
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיווק באמצעות תוכן יכול להוביל את העסק שלכן קדימה. לגרום לבידול שלכן לבלוט החוצה, להישאר בתודעת הלקוחות ולחדור לקהלי יעד חדשים. וכפועל יוצא להגדיל מכירות. רוצות לדעת עוד?
תקליקו כאן
אולי תאהבי גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה