fbpx

כאן גרים בכיף: מנטאלי – הבית להתפתחות אישית משמעותית

בדומה למרבית האנשים, הקורונה תפסה את טלי ויינברג (46) באמצע החיים. ליתר דיוק, בעיצומו של מומנטום מרתק של התפתחות, שהכיל בתוכו מגוון תוכניות, יזמויות, ורעיונות שחיכו להתממש. אבל לא משנה, מה החיים מזמנים לה, היא לא עוצרת. מהמשבר הקודם שנכנסה אליו יצאה מאמנת בכירה, מנטורית וסופרוויזן באימון (מאמנת מאמנים), מאסטר ב-NLP, ובעלים של עסק להתפתחות אישית משמעותית ולקידום הצלחות. בתקופת הקורונה היא עמלה על יצירת הבית להתפתחות אישית – מנטאלי. בבית המקצועי שלה היא מלמדת ועוברת עם אנשים, ילדים ובעלי עסקים תהליכים מעוררי השראה.

"כמי שמוגדרת בקבוצת סיכון, הקורונה הייתה מורכבת וקשה עבורי." היא מספרת וממשיכה, "הייתי בחרדה קיומית, אז שאלתי את עצמי את השאלה שאני שואלת את המאומנים שלי – מה יעשה לי טוב? התשובה הייתה ברורה: ללמוד ולהתפתח. גם אם זה לא יניב הכנסה ישירה. רקמתי את כל התוכניות מתוך הבידוד. וברגע שהסגר נפתח הקמתי את מנטאלי – הבית להתפתחות אישית משמעותית."

כתבת תדמית שיווקית
טלי ויינברג. צילום אתי פריד
כתבה שיווקית בבלוג נשים בעסקים

מה יפגוש מי שיגיע למנטאלי – הבית להתפתחות אישית משמעותית?

"זה יהיה הבית עבור על מי שרוצה לעשות שינוי משמעותי בחיים. מגיעים אלינו מגוון רחב של אנשים בכל הגילאים. לכל אחד בונים את המסלול הנכון שיקדם אותו לעבר ההצלחה שלו. בין שמדובר  בהעצמה עסקית למנכ"לים בכירים, בוסט למחפשי עבודה, דרך העצמה אישית, הכשרת מאמנים, אימון לפני פרישה, או לאנשים שנמצאים בצמתי חיים. בנוסף אני מתמחה באימון ילדים ונוער. יש לנו קורסים, סדנאות, אימונים של אחד על אחד, ועם מספר מאמנים."

איזה קורס נפתח בקרוב?

"בנובמבר נפתח ZOOME, קורס בוקר להעצמה עבור נשים שמעוניינות ללמוד כלים לתקשורת בינאישית מנצחת. בבית, בזוגיות, בעבודה ועם הילדים. הקורס מאפשר מרחב נשי מעצים, משתף ומקדם. ZOOME נולד לאחר בקשות של אימהות, שהילדים שלהם עברו אצלי אימון במהלך הקיץ. השינוי בצורת המחשבה ובהתנהגות של  הילדים היה מיידי. בין אם במדובר על האופן שבו הגיבו לכעס, על פירוש סיטואציות, הריטואלים שהם אימצו לעצמם בכדי לא ללכת לאיבוד בתוך המסך, ובמסגרת ימים נטולי שגרה. הילדים סיפרו שבעקבות האימון הביטחון העצמי שלהם עלה, דבר שהשפיע על פתיחת שנת הלימודים לטובה. ZOOME זהו קורס בין 4 מפגשים, ששם זרקור על האימהות, בתוך קבוצת השוות שלהן, כך שהן יכולות לדבר בפתיחות על הכל ולעשות פעולות לעבר מטרות ותוצאות רצויות."

מה הקורס האחרון שפיתחת במנטאלי?

"בחודש דצמבר יפתח קורס האימון הראשון מבית מנטאלי. זה קורס שנבנה במשך תקופה ארוכה, בעזרת שותפים מקצועיים ומובילים מתחום האימון. הקורס יעסוק בטרנספורמציה תודעתית ויישומית. זה קורס בוטיקי ואינטימי, שמתבסס על שנות אימון רבות לאחר הכשרות בארץ ובחו"ל. הקורס נבנה מתוך המחשבה שבשביל להיות מאמן טוב חייבים לעבור את כל התהליכים בעצמנו. הקורס בנוי משלושה שלבים: שלב ראשון למידה והתנסות בכלי אימון  והוא מיועד לכל מי שרוצה להעשיר את עולמו וארגז הכלים שלו. השלב השני כולל למידת מקצוע האימון וכולל פרקטיקום ומנטורינג ובסופו יקבלו המשתתפים תעודת הסמכה מבית מנטאלי. והשלב השלישי כולל התמחות בטרנספורמציה תודעתית ויישומית. הרעיון הוא שניתן ללמוד רק את שלב א, או את שלב א ו ב, וההתמחות פתוחה גם למאמנים ומטפלים."

מה הביא אותך לפתח את הקורס הזה?

"הרצון לתעל את החרדה שלי למקום טוב יותר. בזמן הקורונה, חשבתי מה אני יכולה לתת לאנשים, דווקא עכשיו שהעולם עובר טלטלה בכל היבט אפשרי. הבנתי שלא רק שכל אחד צריך אימון. אלא כל אחד צריך לבחון את האופציות של מקור הכנסה נוסף. אני אומרת, אל תתנו למשבר הקורונה לנהל אתכם. יש לכם מטרה? בואו למצוא את הדרך להגשים אותה. כי המטרה נשארת, הדרך אל היעד צריכה להיות מותאמת למציאות העכשווית. והכי חשוב בעיניי הוא שהסיטואציות החדשות מכניסות אותנו לפינות לא מוכרות וארגז כלים מהסוג הזה גם אם לא מדובר במקור הכנסה הוא מתנה לשיפור תקשורת ומערכות יחסים שלי עם עצמי ושלי עם הסביבה."

איזה עוד מוצרים יש במנטאלי?

"ליין מוצרי העצמה שפיתחתי בשנים האחרונות, שכל אחד מהם עונה בדיוק על האתגרים שעולים מתקופת הקורונה. מחברת הודיה והכרת הטוב, ששמה את הפוקוס שלנו על היש ועל הנפלא. מחברת הצלחות ומעשים טובים, יומן משפחתי שבו כולם מתעדים את ההצלחות והמעשים הטובים שעשו. זה מאפשר לייצר שיח חיובי בבית. ערכת מגנטים עם סוגסטיות חיוביות, שמורכבת ממשפטים ששמים זרקור על היכולות והעוצמות שלנו. ערכת קלפים שמתאימה למאמנים, מטפלים ויועצים שמורכבת מתמונות השלכתיות ומתכונות טובות, כדי לשים את הפוקוס מה הדברים הנפלאים שיש בכל אחד מאיתנו."

כתבת תדמית שיווקית שעובדת בשבילך
המוצרים מבית מנטאלי. צילום ענת פנחס

אפשר להגיע אל היעד בדרכים מגוונות

אל תשכחו להעז ו'לטרוף' את החיים

לקבלת מידע נוסף על הקורסים ועל ההרשמה, היכנסו לאתר: mentaliweinberg.co.il

פייסבוק: מנטאלי – טלי ווינברג: הרצאות, אימון אישי ו-NLP.

רוצים לקרוא עוד על הסיפור האישי של טלי ויינברג? זה שהביא אותה למקום שבו היא נמצאת היום? מוזמנים לקרוא

אהבת את מה שראית?

 רוצה לדעת פרטים נוספים על כתבות התדמית? הירשמי כאן והמידע בדרך אליך!  
כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
0
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיווק באמצעות תוכן יכול להוביל את העסק שלכן קדימה. לגרום לבידול שלכן לבלוט החוצה, להישאר בתודעת הלקוחות ולחדור לקהלי יעד חדשים. וכפועל יוצא להגדיל מכירות. רוצות לדעת עוד?
תקליקו כאן
אולי תאהבי גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה