fbpx

"הנראות שלך – האתגר שלי:" תכנית ליווי אישית לירידה במשקל

עדן גבאי (44) עשתה כברת דרך ארוכה. בילדותה כבת מושב, עבדה בחקלאות, כתף אל כתף לצד ששת אחיה ואחותה. כולם ככולם נתנו מכוחם ומרצם לאדמה. בהיותה בת 12 בלבד, אביה נפטר. למרות הטרגדיה, היא מעידה על עצמה כאופטימית, מלאה בכוחות ובתשוקה לעשייה. למעשה, מספיקה שיחה קצרה, בשביל להידבק באנרגיות הגבוהות שהיא מביאה איתה.

"אנשים לא מאמינים שבעברי הייתי מושבניקית. למען האמת, הדבר היחידי שנשאר מאותה התקופה, זה הפשטות. הרגליים שלי על הקרקע. מסתכלת לאנשים שאני מלווה בגובה העיניים." גבאי מספרת.

עדן גבאי, נשואה פלוס שניים, מנהלת עסק, "הנראות שלך האתגר שלי". במסגרתו היא מאמנת אנשים בתכנית ליווי צמוד ואישי לתזונה נכונה, אורח חיים בריא, ירידה במשקל, חיטוב ומיצוק. גבאי מאמינה שיש קורלציה בין הנראות החיצונית והפנימית, ובנוסף לתוכניות ליווי האישיות היא עוסקת בטיפוח יופי נשי.

כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
צילום אריאל בשור
איך הגעת ללוות אנשים בתהליך ירידה במשקל?

"אחרי הלידה של הבת השנייה, התחלתי לעשות אימוני כושר בארגון שנקרא 'פיט קיי ישראל'. דרכם התוודעתי לנושאים של תזונה נכונה, ספורט ואורח חיים בריא. ירדתי במשקל, וצמצמתי היקפים. ומעל הכל הבנתי את החשיבות בלקיחת זמן איכות עם עצמי. מהר מאוד התאהבתי בשיטה, והלכתי לקבל את הכשרתם, להיות מאמנת לתזונה נכונה, בכדי להעביר את הידע הלאה, ולעזור לאנשים. אני חיה ונושמת את התחום. למרות שסיימתי את ההכשרה לפני שנים, אני כל הזמן ממשיכה ללמוד ולהתפתח ביחד עם המתאמנים שלי."

מה המצפה למי שיירשם לתכנית?

"מתחילים משיחת הכרות ראשונה בת כשעה. במהלכה, אנחנו נשקלים, מודדים מסת שריר, אחוזי שומן ואחוזי שומן תוך בטני. לאחר מכן אני מקלפת את כל המגננות, ומבררת כמה קילוגרמים ואחוזי שומן הם רוצים להוריד? מה גורם להם להרגיש לא נעים, ומהם הרגלי האכילה בכדי למצוא את הסיבה שבגללה הם עלו במשקל ולטפל בה.

כל תכנית היא בת 4 חודשים שבמסגרתה אני מלמדת את המתאמנים את עקרונות השיטה ומלווה אותם עד להטמעתה. מדובר על תכניות בליווי צמוד שלי. בטלפון או בוואטסאפ. מי שנרשם לתכנית מקבל טיפים ומידע חשוב לכל אורכה, תחליפי ארוחה שעוזרים מאוד בירידה במשקל."

מה חשוב לך שאנשים ידעו לפני תחילת התכנית?

"מדובר על תהליך שהם צריכים להיות מוכנים לקחת על עצמם. אם מישהו לא מחויב, אני לא מקבלת אותו לתכנית. אני מסבירה שאם אין לי את מלוא המחויבות של הלקוח זה פשוט לא יצליח."

מהם עקרונות התכנית?

"קודם כל חשוב להבין שבתכנית מקבלים ידע מעשי שיקנה להם אורח חיים בריא ומודעות. התכנית עובדת על שינוי הרגלים ולא על תפריט זמני. זה אומר, לוודא שהגוף מקבל את כל הערכים התזונתיים, הוויטמינים והמינרליים הנחוצים לו. אני מלמדת אותם לעצור בתחושת הנוחות ולא להגיע למצב שבו הם נאלצים לפתוח כפתור אחרי ארוחה. להקשיב לגוף, בכדי להגיע רגועים ונינוחים לארוחה הבאה. בתהליך שלי אני ממצקת את השריר ומטפלת באחוזי השומן. זה לא דיאטה, אלא חיטוב ומיצוק."

איזה סיפורי הצלחה יש לתכנית?

"יש סיפורים מרגשים. לדוגמא, מישהי שסיפרה שסוף סוף אחרי שנים רבות, טבעת הנישואין עלתה על אצבעה. ליוויתי אמא זמן קצר אחרי שילדה, והשילה 20 קילוגרמים ממשקלה. למרות שהיו לה לילות נטולי שינה ומערכת לחצים, בליווי צמוד והרבה סבלנות זה קרה. זה אולי המקום לציין שהליווי שלי הוא צמוד ואישי ברמה כזאת שגם אם אכלתם שוקולד או עוגה זה בסדר. אבל אם תודיעו לי, אני אוכל לכוון אתכם איך להתנהל בארוחה הבאה, בכדי שזה לא יפגע בתהליך."

מה אנשים לא יודעים על דיאטות?

"אין צורך לוותר על פחמימה כי זה הדלק של הגוף. ברגע שפותחים פערי שעות ללא אכילה, הגוף אוגר שומן. אנשים לא יודעים שהגוף צריך לקבל מזון כל 3 שעות. הם אומרים איך זה שאני אוכל ארוחה אחת ביום ואני נראה ככה? כי צריך לתת לגוף את המזון הנכון. דיאטה היא לפרק זמן קצוב. בסופה מרבית האנשים חוזרים לאותה ההתנהלות שהייתה להם בעבר. בנוסף לזה בדיאטות לא נכונות, פוגעים בשריר ולא באחוזי השומן, דבר שהופך את הגוף לרופס ומדולל. בשיטה שאני מובילה לא עושים דיאטה, אלא משנים אורח חיים, מורידים אחוזי שומן בגוף וממצקים מסת שריר. מטרת המעקב שלי היא להשריש הרגלים בריאים ונכונים."

לסיכום, גבאי מתארת את התהליך: "ציפור היושבת על ענף, לעולם לא מפחדת שהענף עליו היא יושבת ישבר, כי האמון שלה לא בענף עצמו, אלא בכנפיים שלה."

ספורט. טיפוח. תזונה.

עדן גבאי  – ליווי אישי לירידה במשקל 050-3718102

פייסבוק: Eden Gabay

אינסטגרם: edengabay7

 

אהבת את מה שראית?

רוצה לדעת פרטים נוספים על כתבות התדמית? הירשמי כאן והמידע בדרך אליך!
כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
1+
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיווק באמצעות תוכן יכול להוביל את העסק שלכן קדימה. לגרום לבידול שלכן לבלוט החוצה, להישאר בתודעת הלקוחות ולחדור לקהלי יעד חדשים. וכפועל יוצא להגדיל מכירות. רוצות לדעת עוד?
תקליקו כאן
אולי תאהבי גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה