fbpx

נעים להכיר: סטודיו גלית וטורי

פינת היזמיות בבלוג נשים בעסקים
צילום שמרית קרמר

סטודיו גלית וטורי

ציירת למעלה מ-20 שנה. מעצבת פנים כ-7 שנים עם ניסיון של למעלה מ-100 פרויקטים.

מגוון רחב של סוגי פרויקטים בעיצוב פנים: בתים פרטיים משלב התכנון בשיתוף עם אדריכל הפרויקט, דירות יד 2 לשיפוץ (החל מדירת 10 מ"ר ועד למאות מ"ר), דירות קבלן משלב הנייר, משרדים וחנויות

איך העסק נולד?

"משחר ילדותי תמיד אמרתי שאהיה אדריכלית כשאהיה גדולה. הייתי מחפשת תכניות מכר בעיתונים ובוהה בהם שעות על גבי שעות. עם השנים, התחלתי גם לחשוב מה הייתי משנה ואיך הייתי מתכננת אחרת. זה הפך למשחק קבוע. כמו תשבץ. ידעתי שזה היעוד שלי!! לימים הבנתי, שהעובדה שבהיתי בתוכניות מכר וחשבתי על החיים בתוך הבית והסידור והתכנון הפנימי, זה עיצוב פנים.

איזה הזדמנויות יש בפניך, בהיותך עצמאית לעומת שכירה?

"העולם שלנו מלא בכל כך הרבה ידע ודברים שמעניינים אותי והייתי רוצה ללמוד. כעצמאית, אני מטפלת בהמון דברים חוץ מעיצוב פנים. ניהול עסק, שיווק, פרסום, שירות לקוחות, שימור לקוחות, וגם תומכת טכנית לתקלות אינטרנט, מדפסת ועוד. העבודה שלי מגוונת מאוד ואני נהנית מכך. בנוסף, כעצמאית אני יכולה לבחור את סוגי הפרויקטים שמעניינים אותי ואותם אני רוצה לעשות. אני יכולה לבחור היכן המשרד שלי ימוקם ובאיזה אזור הפרויקטים שלי ימוקמו. ככל שאפנה את מרכז תשומת הלב שלי לאזורים שבהם אני רוצה להיות, שם אהיה. ועל כך אני מודה בכל יום שאני עצמאית. עצמאית לבחור את בחירותי. כך יוצא, שאת כל לקוחותיי אני ממש אוהבת. כי בחרתי אותם. אני ממשיכה לשמור איתם על קשר, ועם חלקם על קשר הדוק ביותר."

איזה מתנות השירותים שלך נותנים לעולם?

"אני אוהבת להקשיב ללקוחות שלי. ללמוד את סיפור חייהם. ולהגשים להם את החלומות. כך שיוצא, שלקוחה מספרת לי שהחלום שלה שהבית שלה יהיה ארמון – אני בונה לה ארמון. אני יודעת לקחת את החלומות ולתרגם אותם למציאות. בזה אני טובה."

במה את שונה מקולגות אחרות בתחומך?

"אני לא חושבת שאני שונה או מיוחדת בצורה יוצאת דופן. אני פשוט אוהבת את הלקוחות שלי ונותנת את כל כולי עבורם. אכפת לי מכל פרויקט כאילו היה הבית הפרטי שלי. אני מביאה את הכי טוב שלי לכל פרויקט. את הידע שלי בניהול פרויקטים, היכולת שלי לגשר בין בני זוג בעת הצורך, או בין הלקוח לספק במקרה שיש חילוקי דעות. בזכות הציור יש לי ידע בצבע ואסתטיקה, ודרך זה ליצור חלל הרמוני מושלם שיענה על כל הדרישות והצרכים של הלקוח."

אם היום היית פוגשת את עצמך בתחילת הדרך כעצמאית, מה היית אומרת?

"מכל דבר שעברתי למדתי והתפתחתי. הייתי עושה את אותה הדרך בדיוק. מתבוננת מהצד ומתמוגגת מההתמודדות שלי עם העליות והמורדות."

לקוחות שריגשו אותך

"הגיע אלי זוג שיש להם בן אוטיסט בתפקוד נמוך. הוא היה בן 11 ולא דיבר או תקשר. החדר שלו נראה כמו חדר של תינוק. עם פס ציורי פו הדב על הקיר. כוננית צבעונית פתוחה ובה המון משחקים מבולגנים. הילד הזה ישן באופן קבוע בסלון ולא בחדר שלו, כך שהחל משעה 21:00 ההורים נכנסו לחדר השינה שלהם, ולא יכלו לארח חברים או להסתובב בבית בחופשיות. במהלך השיפוץ, החלפנו את ציורי הקיר הילדותיים בטפט יפה, וסגרנו את כל הצעצועים בתוך ארון לבן. בסוף התהליך החדר הפך להיות נעים בעיניים, נקי ומסודר. בלילה הראשון לאחר סיום הפרויקט, הילד ישן לראשונה בחדרו. באמצע הלילה, הלקוחות שלי התקשרו לספר לי את האירוע. זה ריגש אותי עד דמעות. הבנתי שיש לי ייעוד בחיים."

איפה נמצא אותך בעוד 5 שנים מהיום?

"אני רוצה לעזור לכמה שיותר אנשים לעבור את תקופת השיפוץ עם חיוך וברגוע. בקרוב מאוד יוקם מועדון חברים ללקוחות בלבד, שיהיו בו מלא הטבות ופינוקים."

גם את רוצה להתארח בפינת היזמיות?

 רוצה שקהל הלקוחות שלך ידע בדיוק מה את עושה? יבין במה את שונה מהקולגות שלך? להישאר בתודעה שלהם? ולחדור לקהלים חדשים?
פינת היזמיות בבלוג נשים בעסקים
1+

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה