fbpx

שיווק עסקים באינטרנט: על הכנת הכתבה של מאור וגל מלכה

יש הרבה מאוד דרכים לעשות שיווק לעסקים באינטרנט. למעשה, מדובר על תחום כל כך דינמי ומהיר שכבר בעודכם קוראים שורות אלו, מישהו מפתח, אי שם, רעיון חדש שיכול להפוך את כל מה שמכירים ללא רלוונטי. המפגש שלי עם העוגן משכנתאות, העסק של מאור וגל מלכה היה מעין מציאת נתיב חדש לשיווק עסקים באינטרנט. וזה היה מעניין, מדליק ועם המון סיפוק.

תקופת הקורונה גרמה לי לעצור, להסתכל על עסק שלי ממבט הציפור ולעשות חישוב מסלול חדש. כיצרנית תוכן חיפשתי את הדרך לתת ללקוחות שלי יותר, ונרשמתי ללימודי ניהול קמפיינים בדיגיטל. כחלק מתנאי הקבלה ללימודים, התבקשתי לתת עשר שעות מזמני בעזרה בשיווק דיגיטלי לעסק קטן.

מולי נפרשה רשימה ארוכה של מאות עסקים קטנים. גללתי את הרשימה הלוך ושוב.

שיווק עסקים באינטרנט
מאור וגל מלכה. צילום דנה יוספזון

את מי בוחרים?

החלטתי להעניק את בנק השעות שלי לעסק שגם אני אוכל ללמוד ממנו משהו. הרמתי את הטלפון לשם שלידו, במשבצת אקסל קטנה, נכתב באגביות, מאור מלכה – יועץ משכנתאות.

בחור צעיר ואנרגטי ענה עם הצלצול הראשון. כן, הוא זוכר במעומעם שמילא באיזה מקום את הפרטים, ויאללה, מבחינתו אפשר להתחיל.

בפגישה הראשונה עברנו על האתר החברה. לימדתי את מאור ואישתו, גל – השותפה שאיתו איך לעשות אופטימיזציה לקידום האתר. בסיום הפגישה, הם קיבלו טודו ליסט ארוך. למפגש הבא, הם הגיעו כשכל שיעורי הבית נעשו במלואם, ובצורה המעמיקה ביותר.

הבנתי שמולי עומד זוג עמוס במוטיבציה ורצון להצליח. אנשים פתוחים להקשבה, צמאים ללמידה ולהתפתחות. כשלעצמו זה תמיד מפעים ומרגש.

ביחד עבדנו על התכנים באתר, על קידומו בגוגל (seo), והדרכים להפוך אותו למגנט לידים. כמי שעברה את התהליך הזה בעצמה היה לי חשוב להבהיר שכל הבאז וורדס האלה נשמעות נחמדות מאוד, כשלמעשה, מדובר על תהליך שלוקח זמן עד שרואים את פירותיו.

הדרך האהובה עלי לשיווק עסקים באינטרנט

לצד פעולות האופטימיזציה באתר, בחרנו לכתוב כתבת תדמית שתגדיל את החשיפה ברשת. המשמעות של זה היא שמישהו אחר כותב ומפרט את יתרונות העסק. וכשהלקוחות שרוצים להכיר את נותן השירות לפני שסוגרים איתו עסקה, יקבלו מענה.

לבקשת מאור וגל, כתבתי כתבה שמטרתה לייצר חשיפה ברשת, וגם להביא למודעות את העובדה שמשכנתא היא אינה נטל אלא כלי שמסייע במינוף. אבל את הכלי הזה צריך לתכנן בשביל לחיות לצידו לאורך שנים בשלום.

רוצים לשמוע משהו מצחיק? מאור וגל חושבים שאני תרמתי להם על שיווק דיגיטלי, אבל הם תרמו לי ידע לא מבוטל על משכנתאות ותכנון פיננסי.

ועכשיו, כנסו לקרוא את הכתבה. מבטיחה שהיא תאיר את עיניכם עם שלל רעיונות פיננסיים בנוגע לדברים נוספים שתוכלו לעשות עם המשכנתא שלכם.

רוצים שאכתוב עליכם? שאפצח ביחד איתכם את הדרך הטובה ביותר להציג אתכם? כך שגם הלקוחות שלכם יקבלו הצצה לעשייה שלכם, ל"אני מאמין" העסקי שלכם? מוזמנים להתקשר 054-6252104 או להשאיר פרטים פה למטה  
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
0
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיווק באמצעות תוכן יכול להוביל את העסק שלכן קדימה. לגרום לבידול שלכן לבלוט החוצה, להישאר בתודעת הלקוחות ולחדור לקהלי יעד חדשים. וכפועל יוצא להגדיל מכירות. רוצות לדעת עוד?
תקליקו כאן
אולי תאהבי גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה