fbpx

שני לב: "פתרון פשוט לפיגמנטציה"

שני לב נחמיה (37) נשואה פלוס 3, בעלת סטודיו לאיפור ערב וכלות, "שני לב". היא זו שנכנסת לתוך החדר בשיא ההתרגשות והאמוציות. לפעמים אחרי תקופות שהן לא פחות, מסיר לחץ משפחתי. בנוסף על כך שהיא צריכה לאפר, היא צריכה להוציא אותן מבסוטיות, אחרי בוקר מפנק, שייחקק כזיכרון נעים לכל החיים. כמו מרי פופינס, היא מגיעה עם תיק עמוס בכל טוב וגישה מנצחת, בכדי להוציא אותן יפות.

בשביל לעשות את זה טוב, היא לא רק מאפרת, אלא סוג של רגיעון. "אם יש כלות לחוצות, אני מספרת להן על הדרך הפתלתלה שעשיתי בשביל לאפר אותן. משתפת אותן בסיפור האישי שלי. לפני כארבע שנים עברתי טרגדיה משפחתית. אבא שלי נפטר אחרי שסעדתי אותו שנתיים. באותה שנת האבל איבדתי גם את סבא וסבתא שלי שהיו כל עולמי. באותם ימים עבדתי כשכירה במקום שהכניס יופי של כסף לכיס, אבל השאיר את הנפש ריקה. הבנתי שהחיים שבריריים מידי, וכבר בשבעה החלטתי ללמוד עיצוב תסרוקות לפתוח סטודיו לאיפור ותסרוקות. כשאני מגיעה לאפר נשים בשמחות, זה מחזיר אותי לתקופת חיים אחרת, שבה אבא, סבא וסבתא של היו בחיים. כל כך אהבתי אירועים. הייתי מחכה להם ומתרגשת. היום אני עוברת את ההתרגשות הזאת עם הלקוחות שלי."

כתבת תדמית באתר נשים בעסקים
צילום: נועם עטיה

במה את מתמחה?

"באיפור להסתרת פיגמנטציה וכהויות. ובאיפור של עור בוגר במינימום איפור ומאמץ. הן נשארות הן בגרסה המשופרת שלהן. אני מאפרת כלות עם פיגמנטציה שלא מאמינות שהן יכולות להיות יפות ועדיין להישאר במראה טבעי ולא עשוי מידי. המומחיות הגיעה מהסיפור האישי שלי. כל היריון הוסיף לי כתמים חדשים בעור. אנשים שרואים אותי ביומיום לא מאמינים שיש לי פיגמנטציה כי האיפור שלי נראה טבעי, ללא שכבות איפור. רק ביום שבת האחרון הבת שלי אמרה שבלי איפור אני נראית כמו דלמטית."

מה את שומעת מנשים עם פיגמנטציה?

"שאף פעם לא איפרו אותן בצורה שיכלו לזהות את עצמן. מישהי סיפרה לי שהיא חיפשה את עצמה כל האירוע במראה. אחרות אומרות שכשאיפרו אותן, הן קיבלו מראה כבד של שכבות. נשים עם פיגמנטציה רואות את הכתמים כל הזמן. הן קונות מייקאפים ותכשירים, אבל לא יודעות איך להתאפר נכון. אני נותנת להן טיפים מאוד פשוטים, לעשות את זה בעצמן."

מה התהליך שמצפה לכלה שתסגור אצלך איפור ותסרוקת?

"אני עושה שיחת היכרות ראשונית בטלפון. לא בוואטסאפ ולא בצ'אט בפייסבוק. אנחנו ממש משוחחות. קובעות פגישת איפור ניסיון של שעה וחצי אצלי בסטודיו. היא באה עם תמונה של השמלה. בפעם הבאה שאנחנו נפגשות זה ביום החתונה. היא יכולה לבוא אלי לסטודיו או שאני מגיעה אליה למלון. יש מקום אצלי לאפר גם את המלוות, ואפילו מקום להצטלם, אם הן מעוניינות בכך. ביום החתונה הכלות והמלוות באות אלי בסביבות אחת עשרה בבוקר ליום שכולו פינוקים וכיף ויוצאות בסביבות שלוש לצילומים. כל כלה מקבלת ממני גם ערכת טאצ' אפ במתנה שאני בונה עבורה עם כל מיני הפתעות לאירוע. לדוגמא מכחול את השפתון, לחידוש האודם."

תשתפי בכמה אירועים שאת זוכרת לטובה

כשאני מגיעה לאפר כלה, אני לא יודעת מה מצפה לי. זה תמיד מסעיר ומסקרן לגלות. למשל, הייתה לי כלה שהתחתנה מיד לאחר אבל קשה במשפחתה. איפרתי אותה, ניגבתי את הדמעות, והתחלתי מחדש. לארגן אותה היה תהליך עם סיפוק עצום. נתתי לה את כל מה שהיה לי ואחרי שיצאתי התפרקתי בעצמי. מנגד, הייתה לי כלה שכל הבוקר הייתה בהיסטריה כי היו לה רק תחתונים שחורים, והיא שכחה להביא את הלבנים. הרגעתי אותה שאם האורחים שלה לא ניחנו בראיית רנטגן, אף אחד לא יוכל לראות את זה מבעד לשמלת הקצפת העשירה שלה. פעם אחרת, נכנסתי למשפחה מקסימה, שהנשים פרגנו לגיסה והחמיאו לה יותר מאשר לכלה, כי היא הייתה צריכה את זה. זה נכון שאני מגיעה לאפר, אבל בנוסף לזה, אני מוצאת את הדרכים שלי, להוריד את סף הלחץ, ולהרגיש יפות."

איך השגת את הלקוחה הראשונה?

"כשפתחתי את הסטודיו הודעתי על כך לכל העולם. חברת ילדות ראתה את הפוסט הראשון שהעליתי בפייסבוק, כשהסטודיו היה עוד בשלבי הכנה. בידיים רועדות ארגנתי אותה, כלה ביום כלולותיה במטבח שלי ויצא מוש. עד היום היא לא יודעת שהיא הייתה הראשונה שלי."

פיגמנטציה, זאת לא חתונה קתולית

שני לב נחמיה – מאפרת ומסרקת כלות וערב. מומחית להסתרת פיגמנטציה וכהויות בעור

נייד: 054-233-6629 | אתר: https://shanylev.co.il

לקבל טעימה מהסרטונים המדליקים של שני לב – תגבירו את הרמקולים ותיכנסו לכאן

אהבת את מה שראית?

רוצה לדעת פרטים נוספים על כתבות התדמית? הירשמי כאן והמידע בדרך אליך!
כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
1+
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיווק באמצעות תוכן יכול להוביל את העסק שלכן קדימה. לגרום לבידול שלכן לבלוט החוצה, להישאר בתודעת הלקוחות ולחדור לקהלי יעד חדשים. וכפועל יוצא להגדיל מכירות. רוצות לדעת עוד?
תקליקו כאן
אולי תאהבי גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה