fbpx

כשרציונל ורוחניות נפגשים: אביבית זריני תקשור טיפול אנרגטי

​אביבית זריני (44) נשואה ואמא לשלושה ילדים, מתגוררת במושב פדיה שבאזור השפלה. את העסק שלה בתקשור וטיפול אנרגטי היא פתחה לפני כארבע שנים, לאחר שילדיה השתלבו בגנים. "לפני שהילדים נולדו עבדתי במשרות בכירות ומכניסות. החלטתי לעזוב את זה לטובת גידול הילדים ובמשך כ-6 שנים הייתי בבית. לאחר שהילדים נקלטו בגנים החלה תחושה קשה של חוסר סיפוק ובטחון עצמי ירוד. אבל משם הקמתי את העסק שלי."

אז מה זה בעצם תקשור? היכולת ליצור קשר עם מקור מידע שאינו נגיש לאדם באמצעות חמשת החושים. באמצעות המחשבה היא מקבלת מידע על האדם שעומד מולה, היחסים שלו עם הגוף שלו ועם סביבתו החיה או הדוממת. למשנתה לכל דבר יש אנרגיה, ואם לא נוח לנו עם משהו מסוים, ניתן לשנות את האנרגיה שלו ובכך להביא לשינוי. השירות שהיא מציעה ללקוחותיה הוא לעבוד באופן ממוקד על צמצום הפער בין הרצוי למצוי בחיים.

"הייתי אשת מכירות שנדרשה לתוצאות מידיות במשך הרבה שנים. העיקרון הזה נשאר אצלי מאוד חזק וכשהתחלתי לטפל בלקוחות, היה לי ברור שאני אוהבת תוצאות מהירות ולא תהליכים ארוכים. למדתי המון כלים אנרגטיים שנתנו לי את היכולת להעניק את המתנה הזאת לאנשים שבאים אלי." היא מספרת.

כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
צילום ליזה וייץ

איך נולד הרעיון של הקמת העסק?

 

"בגיל 31 הבנתי שאני עושה משהו לא טוב אם אני כמהה לזוגיות אבל נשואה לעבודה. בדרך לא דרך הגעתי להרצאה בנושא ביו-אנרגיה והייתה לי ידיעה שמשהו עומד להשתנות. זמן קצר לאחר מכן פגשתי את בעלי. ממש לפני החתונה, פוטרתי מעבודתי ופניתי להעמיק בתחום והתחלתי לקבל לקוחות. העסק סיפק את מה שרציתי, אבל כשנכנסתי להיריון החלטתי לעצור הכל. לפני כ-4 שנים החלטתי לפתוח מחדש. חזרתי ללימודים, לריענון הידע, ובדרכו המיוחדת של היקום , בדיוק באותו הזמן התקשרו לקוחות מהעבר לברר אם הם יכולים לחזור לטיפול. בהמשך הצטרפתי לקבוצת נטוורקניג של "קישורי אימהות", שסיפקה לי העשרה נרחבת וקהל לקוחות רחב."

​​

איך את מבדלת את עצמך?

"אני עם רגליים על הקרקע ורכשתי כלים וידע להשגת שינויים ממשיים. הבאתי את הצורך שלי בסיפוק מידי לעבודה הרוחניקית, על ידי צמצום הפער בין הרצוי למצוי."

איך את משווקת את עצמך?

השיווק שלי מתבסס על המלצות של לקוחות מפה לאוזן כך הגעתי גם ללקוחות בחו"ל ועל עבודתי בנטוורקינג.

איך השגת את הלקוחה הראשונה?

"פרסמתי מאמרים מקצועיים בבלוגים חינמיים."

איך מנהלים עסק ובית מאותו מקום?

"על ידי קביעת גבולות ברורים של מה נכון לבית. אני שמה במקום הראשון את המשפחה, ולכן אני עובדת עד שאני מוציאה את הילדים מהמסגרות. ימי ראשון עד רביעי מ-9-15. הגבולות חשובים לי יותר מההכנסה, ואני לא מתכוונת רק לגבולות כלכליים אלא גם לרגשיים ונפשיים. למרות שלא יודעים את זה אבל תקשור זאת עבודה מעייפת כי אני משחררת אנרגיה ומאמץ גדול."
 

מה היתרונות בעצמאות?

 
"אני אוהבת להיות אדון לעצמי, להיות זמינה לילדים, ואחרי שהייתי שנים מספר שתיים בעבודה אני אוהבת שההצלחות נרשמות על השם שלי."
את החסרונות שבעצמאות היא עוד לא גילתה, ואת רזי ניהול עסק למדה במסגרת עבודות קודמות בתפקידים שונים כשכירה. וכשהיא נשאלת על השאיפות המקצועיות שלה היא מבקשת שהעסק ימשיך להתנהל בדיוק כפי שהוא.

איזה טיפים את יכולה לתת לעצמאיות בתחילת הדרך?

 
"לזהות מהן אמונות היסוד שיושבות להן בתת מודע. האם הן פוחדות מכסף. האם הן פוחדות מהצלחה, מכישלון. מה הדבר שהן מאוד רוצות ולא מצליחות להשיג ולהתחיל לחקור את זה לפני שמוציאים כספים לאנשי מקצוע שונים. שבו עם עצמכן ובדקו מה הדבר שהכי מפחיד אתכן ותנסו לפענח את זה. ברגע שתצליחו – אתן על הגל. אני לא מבטלת את הדברים האחרים, אני רק אומרת תבררו, מה אתן שומעות מהקרובים אליכם כי אלו הקולות שנמצאים אצלכן בראש."
צילום ליזה וייץ

אביבית זריני – מתקשרת ומטפלת הוליסטית לשינוי והעצמה נייד 054-219-2061 

 

אהבת את מה שראית?

רוצה לדעת פרטים נוספים על כתבות התדמית? הירשמי כאן והמידע בדרך אליך!

כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
0
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיווק באמצעות תוכן יכול להוביל את העסק שלכן קדימה. לגרום לבידול שלכן לבלוט החוצה, להישאר בתודעת הלקוחות ולחדור לקהלי יעד חדשים. וכפועל יוצא להגדיל מכירות. רוצות לדעת עוד?
תקליקו כאן
אולי תאהבי גם
גלילה למעלה