fbpx

נפגעתם בתאונה? עו"ד גלית שאבי-וינמן תוודא שתקבלו מה שמגיע לכם

כמה פעמים שמעתם סיפור על רוכב אופנוע שנפגע בתאונת דרכים? כך גם היה עם חוקר פרטי בשנות הארבעים לחייו שסיים נסיעה באופנוע ותוך כדי שירד מהאופנוע, האופנוע נפל עליו והוא נחבל ברגלו. לאחר משא ומתן והגשת תביעה לבית משפט הוא קיבל 10% נכות. בהתאם למשכורתו וגילו הפיצוי נקבע על סך 193,000 ₪.

מי שייצגה אותו בתהליך היא עו"ד גלית שאבי-וינמן, מומחית בתחום הנזיקין והביטוח: "זה הכי מספק בעולם להתקשר ללקוח ולבשר לו על סכום הפיצוי שהשגתי עבורו ולשמוע את ההתרגשות והשמחה בקולו, שכן במרבית המקרים הלקוחות לא מצפים לקבל סכומים גבוהים, ובידיעה שהסכומים האלו עוזרים לאנשים בהתמודדות עם המצב אליו הם נקלעו".

עו"ד גלית שאבי-וינמן (40) מייצגת ומלווה מזה 17 שנים נפגעי תאונות מכל הסוגים: תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אישיות לתלמידים, פציעות בעקבות מפגעים בדרך (בין שמדובר על בור, מדרכה לא תקינה, רטיבות או כל מפגע שגרם לנזק פיזי). בנוסף היא מייצגת את לקוחותיה בוועדות רפואיות של ביטוח לאומי, ובמשרד הביטחון, במקרים של תאונה או מחלה בעקבות השירות.

והנה כמה עובדות מעניינות על עו"ד גלית שאבי-וינמן: מאז שהייתה ילדה חלמה להיות עורכת דין, במטרה לעזור לאנשים. ביום שבו הזדכתה על המדים בבקו"ם, התחילה את לימודי המשפטים. בעברה עבדה במחלקת תאונות באחת מחברות הביטוח. היכולת להיות לעזר עבור אנשים שזה עתה נפגעו, גרמה לה לרצות להישאר ולהתמחות בתחום.

גלית שאבי וינמן
עו"ד גלית שאבי וינמן. צילום עידן מעוז

מה מפתיע אנשים שמחפשים ייצוג של עו"ד לאחר תאונות?

"אנשים לא יודעים ששכר טרחת עורך הדין משולם על ידי חברות הביטוח. זה אומר שהם לא מוציאים מכיסם שקל. בנוסף לזה חשוב שידעו כי ברגע שמקבלים הדרכה וייצוג מעו"ד ממקסמים את גובה הפיצוי. חשוב מאוד לבחון ולייעץ לכל מקרה באופן פרטני כי אין מחירון קבוע מראש לנזקי תאונות. סכומי הפיצוי נגזרים בהתאם לגובה המשכורת של כל אדם, לגילו, לצד הנזק שנגרם לו. ובסוף התהליך מצפה משא ומתן, כך שחייבים לקבל ייצוג מקצועי. מדובר על סכומים שיכולים להגיע למאות אלפי שקלים, מבלי שהלקוח מוציא מכיסו דבר."

מה חשוב לדעת בתחום הנזיקין?

"זהו תחום מאוד רחב וכולל בתוכו מגוון מקרים כמו נשיכת כלב או נזק שנגרם בעקבות טיפול קוסמטי. או אנשים שבעת הליכה על מדרכה נפלו ונפצעו. ברגע שמוכיחים שהיה מפגע יש עילת תביעה. כמובן, שמרבית התאונות מתרחשות על הכביש. כיוון שעל פי חוק כל נהג מחויב בביטוח חובה, סיכוי סביר שמגיע לו פיצוי, במידה ונפגע בתאונה. כעו"ד אני הגורם המתווך בין הלקוח לחברות הביטוח. זה אומר שאני עושה הכל עבורו. כולל הפניות לרופאים מומחים שיתנו חוות דעת רפואית, הערכת נכות, ועוד."

גלית שאבי וינמן
עו"ד גלית שאבי-וינמן. צילום עידן מעוז

מה הלקוחות מרוויחים בזכות הניסיון המקצועי שלך?

"אני יודעת להעריך מראש מתי יש סיכוי טוב לקבל פיצויים. במידה ואין, אני מסבירה ללקוח את הסיבה, ולא מעבירה אותו תהליך שייגמר בטרטור מיותר ואכזבה. אם אני לוקחת תיק, אני מאמינה בלב שלם בסיכויים שלו. בנוסף לניסיון שצברתי בעבודה בחברת ביטוח, עבדתי במשרדי עורכי דין שייצגו גם את התביעה וגם את ההגנה כך שיש לי את הידע משני הכיוונים, דבר שתורם רבות לסיכויי הצלחת התיק."

תשתפי בסיפורי הצלחה שרגשו אותך

"יש הרבה מאוד, אבל לאחרונה ייצגתי עובד הייטק בשנות השלושים לחייו. הוא עבר תאונת דרכים שהייתה גם תאונת עבודה. ייצגתי אותו בוועדה רפואית של ביטוח לאומי. הוא קיבל 10% נכות לצמיתות, לאחר משא ומתן השגתי לו גם פיצוי מביטוח החובה. הפיצוי היה בגובה של כ- 190,000 ₪. במקרה שלו גילו הצעיר והשכר הגבוה, השפיעו על גובה הפיצוי.

בנוסף לזה ייצגתי הולך רגל מבוגר בן 70 שחצה את הכביש במעבר חציה ונפגע מרכב. למזלו הפגיעה הייתה קלה, הוא נפגע בשורש כף היד והחלים עם הזמן, ולמרות זאת לאחר משא ומתן הוא קיבל פיצוי בגובה של כ-35,000 ₪.

חשוב מאוד שעו"ד יבחן כל מקרה לגופו; יכול להיות מקרה שתאונת דרכים היא גם תאונת עבודה, ואז יש מקום להפעיל גם את ביטוח החובה של הרכב, וגם להיבדק ע"י וועדות רפואיות של ביטוח לאומי. ואם לאותו אדם יש פוליסת תאונות אישיות פרטי אפשר להגיש גם על זה תביעה, ולקבל פיצוי.

חשוב לי שהייצוג שאנשים מקבלים יהיה ראוי ומקצועי, מגיעים אליי לעיתים אנשים שטופלו ע"י עו"ד אחרים שלא תמיד בקיאים בתחום ואני ממש שמחה לעזור שכן הם עלולים היו לקבל פיצוי נמוך בהרבה ממה שהם זכאים לו."

אנחנו לא בוחרים את אשר יקרה לנו בחיים, אנחנו כן יכולים לבחור כיצד לטפל בזה.  ייצוג לאחר תאונות על ידי עו"ד גלית שאבי-וינמן זוהי הדרך להבטיח שתקבלו יותר.

אתר: http://www.shabi-law.co.il/

טלפונים: 03-652-2272 או 054-5749625

אהבת את מה שראית?

 רוצה לדעת פרטים נוספים על כתבות התדמית? הירשמי כאן והמידע בדרך אליך!  
כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
גלילה למעלה