fbpx

ליווי התפתחותי לתינוקות – תלמדו לסמוך על האינטואיציות שלכם

עידית איבלר שטיין (39) נשואה ואמא לארבעה ילדים נמשכה כל חייה לטיפול בפעוטות. עוד מימיה כילדה בקיבוץ צרעה, העבירה את זמנה בבית התינוקות. לפני כעשר שנים, עם לידת ביתה השלישית פתחה את העסק "מתפתחים באהבה" מתוך ההבנה שלצד התינוק גם הזהות ההורית שלנו צריכה להתפתח בצורה מחבקת וחומלת.
 
איבלר שטיין מספרת: "אני מתמחה בליווי הורים לפעוטות ותינוקות מלידה ועד גיל שנתיים וחצי. בהכשרתי אני מלווה התפתחותית, מדריכת הנקה, יועצת שינה, ומטפלת הוליסטית במגוון רחב של שיטות וגישות. השילוב של כל התחומים הללו, נותן מענה רחב ביותר לכל צורך שעולה מן השטח עבור ההורים."
מה הייחודיות של השירות שאת נותנת למשפחות צעירות?
 
כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
"אני ממקדת את ההורה בעשייה חיובית. מזכירה שהתינוק עובר תהליכי התפתחות נפלאים, והוא יחד איתו – מפתח את הזהות ההורית שלו. ההסתכלות שלי היא תמיד לצד הטוב והמחזק. אני עושה את זה באמצעות מפגשים אישיים, סדנאות, הרצאות, וסדרת סרטונים. כמעט תמיד מדובר על מפגש משותף של ההורה עם הפעוט, במטרה לייצר מקום בטוח ומכיל לשתף ולעלות את הסוגיות שמטרידות את ההורה. חשוב לי לחבר את ההורה לאינטואיציה שלו. לקולות הפנימיים שמניעים אותו. אני מאמינה שהתשובות להורות נמצאות אצלנו. אני רק מגיעה להזכיר להורים לסמוך על עצמם, ושהם עושים עבודה מעולה."
איך הגעת להבנה שאינטואיציה הורית חשובה וצריך לתת לה את הבמה?
 
"מעבר לידע המקצועי שרכשתי, הבנתי שגידול תינוקות זאת לא נוסחה מדויקת. יש הרבה שיטות וגישות. מה שעובד לאמא אחת לא בהכרח יעזור לאחרת. ומה שעבד על הבכור, לא תמיד ישפיע באותו האופן על בן הזקונים. זה גרם לי להכיל את ההורים באפס שיפוטיות. אני מגיעה עם גישה מאוד ברורה של קבלת ההורה בביטחון בכדי שהוא יצליח לקדם את הילד שלו ולחוות הצלחה."
איזה סיפור הצלחה ריגש אותך לאחרונה?
 
"לסדנה שלי הגיע תינוק בן 9 חודשים. אמא שלו תיארה אותו במילה 'תקוע' כי הוא לא זחל, ולא עשה מה שמצופה ממנו בהתאם לגיל שלו. במהלך הסדנה שלי הוא עשה התקדמות משמעותית, אז אמא שלו המשיכה בליווי התפתחותי אישי. בפרק זמן של 6 מפגשים, הוא התחיל לזחול וראינו התקדמות מרשימה. אחרי זמן מה, האמא פנתה אלי שוב שהתינוק צריך עזרה בהליכה. ביצענו תרגילי התרוממות, והילד התרומם באמצע החדר. זה היה מרגש בטירוף. נוצר שם קסם. האמא הבינה שהיא צריכה לסמוך על עצמה תוך כדי שהילד שלה עשה את הצעד הראשון."
מאיזה מוצרים הלקוחות שלך יכולים ליהנות?
 
"אחרי שקיבלתי פניות מנשים מכל הארץ, פיתחתי את "מתפתחים באהבה: רכות. חיבור. בטחון", סדרת סרטוני הדרכה ברשת לאימהות לתינוקות מגיל לידה עד שלושה חודשים, שמכילים כלים פרקטיים לליווי התפתחותי לתינוק ולהכרת גופו. בנוסף בסרטונים ישנה תזכורת קבועה לעובדה שאתן עושות עבודה מצוינת ולהטעין את המצברים. עלות הסדרה: 150 שקלים, וניתן לצפות בה מתי שנוח לכן.
בנוסף לזה, אני עושה ליווי אישי בבית של ההורה, שבמסגרתו אני מעניקה כלים פרקטיים לטיפול בתינוק, כולל הסבר על שלביו ההתפתחותיים, טיפים להנקה נכונה ועוד. טיפולים הוליסטיים בכדי לשפר את הקשר בין ההורה לתינוק, ולגרום להורה להבין טוב יותר את שפת הפעוט. כמו כן, לאור הניסיון שצברתי בתחום, פיתחתי תוכנית לייעוץ שינה למשפחות עם ילדים עד גיל 5."
כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
צילום אביגייל קורמס
לסיכום, המסר של עידית איבלר שטיין: "תסמכו על עצמכם – אתם יודעים את כל התשובות."
עידית איבלר שטיין, מלווה התפתחותית לתינוקות ופעוטות 054-663-1970

אהבת את מה שראית?

רוצה לדעת פרטים נוספים על כתבות התדמית? הירשמי כאן והמידע בדרך אליך!
כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
1+
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיווק באמצעות תוכן יכול להוביל את העסק שלכן קדימה. לגרום לבידול שלכן לבלוט החוצה, להישאר בתודעת הלקוחות ולחדור לקהלי יעד חדשים. וכפועל יוצא להגדיל מכירות. רוצות לדעת עוד?
תקליקו כאן
אולי תאהבי גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה