fbpx

הקסם שבמגע: עיסוי וטיפול אנרגטי כפתרון למכאובים

כשלייה קלמן מציגה את עצמה, היא מיד מבהירה שהשם שלה התברך בשני י'. אפשר שאצל אנשים אחרים זה היה טריגר לשאול שאלות או להרים גבה, אבל אצלה גם דברים שאינם ברורים עד הסוף, מקבלים תוקף הגיוני. כמו קסם שלא מבינים איך הוא פועל ועדיין נהנים ממנו. לייה קלמן (46) נשואה פלוס ארבעה ילדים, מנהלת את העסק "הקסם של לייה", שבמסגרתו היא מרפאה אנרגטית שמשלבת עיסוי. היא מטפלת בנשים, כולל היריוניות בביתן (מפרדס חנה ועד רחובות). העסק שלה הוקם לפני תשע שנים, ואחת לתקופה הוא עולה מדרגה, משתנה ומתפתח ביחד איתה.

"טיפול אנרגטי זה תהליך. זה לא זבנג וגמרנו. המשמעות של זה היא שיש צורך בכמה טיפולים עד שרואים תוצאות." היא מסבירה.

כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
צילום עמליה לוקאש

במה את מתמחה?

"אני משלבת עיסוי עם טיפול אנרגטי. כששואלים אותי מה אני עושה, אני לא יכולה להסביר את התופעה שמתרחשת אחרי שאני מניחה את הידיים שלי על מטופלת. כי בסופו של דבר היא קמה ומרגישה יותר טוב, אבל אני לא באמת יודעת לתאר במילים מה עשיתי. אני מרפאת באמצעות מגע נשים שיש להן כאבים פיסיים, אי שקט, וצריכות עזרה."

מה יש לך בידיים שמרפא מכאובים?

"קשה לתאר את זה. רק מי שבאה אלי מבינה באמת מה אני עושה. אבל זה התחיל מהילדות. כשהייתי קטנה הייתי הולכת לאבא שלי על הגב. ועד גיל 6 ידעתי בדיוק איפה ללחוץ בשביל שלא יכאב לו. למדתי עיסוי, רייקי 1 ו-2, ושדרגתי את הטיפול בפן האנרגטי. העיסוי עובד על השרירים והטיפול האנרגטי עובד פנימה, כך שאני עושה חיבור ואיזון בין גוף ונפש."

מי מגיעה אליך?

"נשים שמחפשות פתרון אחר או שהן לא רוצות רפואה קונבנציונלית. כאלו שסובלות ממיגרנות, כאבי מחזור, הליקובקטור, כאבי גב, נשים בהיריון, שמחפשות שלווה ורוגע. אני עושה גם טיפולים מרחוק. לדוגמא,יש מטופלת שבשעות הערב ישבה בסלון ליד בעלה, ופתאום היא אמרה לו שהיא מרגישה שהצוואר שלה פולט חום כמו תנור. אחרי שעה התקשרתי אליה לומר לה שסיימתי לעשות לה טיפול מרחוק ושאלתי איך היא מרגישה. למחרת היא עדכנה אותי שהיא מרגישה טוב יותר. זה היה מאוד מרגש."

מה התהליך שמצפה למי שתזמין אותך לטיפול?

"לפני שאני מתחילה לטפל אני מקשיבה למטופלת ולגוף שלה. אני מקבלת הדרכה שונה עבור כל אישה שמדריך אותי איך לגשת אליה. כל תהליך יכול לקחת מספר מפגשים, תלוי בבעיה שהיא מגיעה איתה וכמה היא משתפת פעולה עם הטיפול. הטיפול משחרר, אז יכול להיות שיעלה בכי, או שתורגש הקלה. לפעמים גם יורדים במשקל בתהליך כי נפטרים מועדפים פיזיים ונפשיים."

היה איזה רגע שאמרת לעצמך, יש לי כוחות?

"כשהגיעה אלי מטופלת שהיה לה חיידק בבטן והוא נעלם. זה היה רגע של וואו. הייתה ילדה שעשיתי לה טיפול מרחוק כי היא לא קיבלה מחזור ואחרי ארבעה טיפולים הופיעה הוסת. כשאני מניחה למישהו את היד על הראש, אני מרגישה אותו. את המחשבות שלו רצות. אני מקבלת מסרים עליו. אני לא יודעת להסביר את זה ולכן אני קוראת לזה עולם של קסמים."

איזה טיפול ריגש אותך לאחרונה?

"יש הרבה. לפני כמה ימים הלכתי למישהי שסבלה ממיגרנה. במהלך הטיפול היו הרבה קשיים כי היו לה שתי בנות קטנות שהתרוצצו בבית ולמרות זאת היא יצאה עם הקלה משמעותית בכאב."

לסיכום לייה קלמן אומרת, "הנתינה שלי אינסופית. כשאני מטפלת אני בהקשבה טוטלית. אני חייבת לתת למטופלת את מה שהיא באה לקבל. שהיא תקום מהמיטה ותרגיש שהכאב נעלם." כשאי אפשר להסביר את זה, צריך פשוט ליהנות מזה: "הקסם של לייה", מתרחב והחל מחודש דצמבר תתחיל לקבל בשעות הערב בימי חמישי מטופלות בקליניקה בכפר סבא (רחוב הנגר 2).

 נייד: 054-218-2148

פייסבוק: הקסם של לייה-מרפאה אנרגטית בשילוב עיסוי לגוף ולנפש מבלי לצאת מהבית

 

אהבת את מה שראית?

 רוצה לדעת פרטים נוספים על כתבות התדמית? הירשמי כאן והמידע בדרך אליך!
כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
1+
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיווק באמצעות תוכן יכול להוביל את העסק שלכן קדימה. לגרום לבידול שלכן לבלוט החוצה, להישאר בתודעת הלקוחות ולחדור לקהלי יעד חדשים. וכפועל יוצא להגדיל מכירות. רוצות לדעת עוד?
תקליקו כאן
אולי תאהבי גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה