fbpx

"קישורי אימהות" פותח שעריו לכל הנשים העצמאיות

ארגון הנטוורקינג, "קישורי אימהות", בבעלותן המשותפת של מירב שטרן וחן הילה דורון עובר מתיחת פנים. החל מתחילת נובמבר, הארגון פותח את שעריו עבור נשים עצמאיות באשר הן, ולא רק לאימהות. לטובת העניין נכנסת שותפת שלישית, עידית אגוזי לוי, חברה ב"קישורי אימהות" בארבעת השנים האחרונות. הארגון שמונה למעלה מ-500 חברות ומתפרס על פני 45 מעגלים עסקיים מנהריה ועד באר שבע, משנה את שמו ל"עצמאית".

בשיחה, שלושתן מעידות, שכיום מרבית לקוחותיהן הגיעו מארגון הנטוורקינג. לקראת השינוי והחדירה לקהל יעד חדש, הן מספרות על התהליך:

איך אתן רואות את "עצמאית", הפורמט החדש של "קישורי אימהות"?

 

חן הילה דורון: "הארגון עצמו לא משתנה בהרבה. פרט לשמו, ולעובדה שמתחילת החודש הוא פונה לנשים מנהלות עסקים להן עסק ולא רק לאימהות עצמאיות. אני מאמינה שמהלך הזה יתרום רבות לכל חברות הארגון הקיימות והחדשות, ויגדיל את הקהילה שעם הזמן הפכה להיות סוג של חממה לעסקים קטנים."

מירב שטרן: "ארגון "עצמאית" לוקח בחשבון את העצמאית החדשה. זו שרוצה לשווק ממקום נוח בתוך קהילה שמותאמת לצרכיה, ומאפשרת לה להיות אותנטית. לשווק את עצמה בביטחון החוצה. העצמאית החדשה עושה את הדברים בקצב ובזמן שלה, עם ההתפתחות העסקית שמתאימה לה. בשנים קודמות, היו סטנדרטים אחידים שהגדירו הצלחה. היום, עם ההבנה של העצמאית החדשה, הצלחה הפכה להיות מושג סובייקטיבי, ולא סט קריטריונים מוכתבים מראש. הצלחה הפכה להיות דבר קל יותר להשגה."

כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
חן הילה דורון. צילום עדי זלק וינר

מה הטריגר שהביא אתכן לעשות את השינוי בארגון?

חן הילה דורון: "עסק חי חייב כל הזמן להישאר מעודכן. להקשיב לקהל שלו, ולקהלים נוספים. להבין באיזה סביבה הוא חי. מי המתחרים שלו, ומה החידושים. התחלנו לשמוע קולות מהשטח שאמרו שהכלים והתכנים שיש לנו מתאימים לכל עצמאית באשר היא. עצמאיות עובדות לבד. ברגע שנוצרת קהילה של נשים שמאפשרת לה להיות ביחד, בקצב ובדרך שלה, ולהגיע ליעדים ותוצאות עסקיות, האימהות היא לא נושא בכלל. זה מה שגרם לנו לפתוח את הדלת לנשים עצמאיות ולאו דווקא לאימהות."

מירב שטרן: "הפעילות שלנו בארגון מושתת על שלושה עקרונות חשובים, שדברים לכל העצמאיות:

  1. קהילה – כי להיות לבד זה לא פשוט.
  2. נטוורקינג – אפיק שיווקי יעיל ואפקטיבי. אם פועלים בו נכון התוצאות יכולות להיות מדהימות. יש לזה אפקט עצום, כשבוחנים את העלות מול התועלת.
  3. ידע עסקי – בארגון אנחנו מאפשרות נגישות לידע נרחב בהמון רבדים: תרגילים עסקיים, סיעורי מוחות, ועוד. מדובר על תכנים פרונטליים או דיגיטליים שמתעדכנים ברמה יומיומית."
כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
מירב שטרן. צילום עדי זלק וינר

מה הייחודיות של "עצמאית", לעומת קבוצות נטוורקינג אחרות?

חן הילה דורון: "אנחנו מדברות בשפה משותפת לכלל הנשים. לרבות הקשיים והאתגרים. לקחנו את מודל הנטוורקינג, הפכנו אותו לנשי, והבאנו טוויסט עם תרגיל עסקי בסוף כל מעגל, בכדי ללמוד כל הזמן. אנחנו מקיימות את עקרון אי התחרותיות של עצמאית אחת מכל תחום בכל מעגל. המעגלים שלנו בפריסה ארצית. בראש כל מעגל עומדת מנהלת. אנחנו מודדות ומעודדות עשייה. זה משהו שלא קורה בכל ארגון. יש כאן ארגז כלים עצום, ומי שלא מנצלת אותו לטובת העסק שלה, פשוט לא השתמשה בכלים."

כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
עידית אגוזי לוי. צילום ענת קזולה

עידית אגוזי לוי: "הסלוגן של "עצמאית" הוא "קהילת נטוורקינג נשית מקדמת תוצאות". יש כאן דרישה לעשייה וליוזמות. אני קוראת לזה עבודת רגליים. לא מספיק לשלם דמי חברות ולהצטרף למעגל. מי שרוצה למקסם את כל מה שהיא יכולה לקבל מהארגון צריכה לעשות עבודת רגליים. לצאת מאזור הנוחות."

מירב שטרן: "מה שמאפיין אותנו כעצמאיות זה שאנחנו לא יושבות ומחכות שהדברים יקרו לנו. אנחנו עושות ויוזמות וזה החיבור המשמעותי לכל הערכים, הבידול והייחודיות שלנו. באופן אישי וכארגון לכולנו יש סיפורי הצלחה. כשמבינים את כל הרבדים שניתן לייצר בנטוורקינג ההצלחה מגיעה. כשהצטרפתי לארגון החלטתי לבנות תכנית עבודה, ולהיות במקום של נתינה. מהידע, מהקשרים ומהניסיון שלי. בחצי שנה הראשונה לא קיבלתי אף הפנייה. עשיתי המון פגישות אחת על אחת, הסתובבתי במעגלים. נתתי טיפים והפניתי לנשים אחרות. אחרי חצי שנה התחלתי לקבל הפניות ברמה יומיומית. בניתי תשתית."

עידית אגוזי לוי: "עד שהגעתי לקישורי אימהות שילמתי סכומי כסף גבוהים על תקציב הפרסום. עכשיו זה עולה לי הרבה פחות, ואני מקבלת הפניות הרבה יותר מתאימות. זוהי שיטת השיווק המדויקת ביותר עבורי."

חן הילה דורון: "הצטרפתי לנטוורקינג בסמוך ליציאתי לעצמאות כרפלקסולוגית. מהר מאוד הבנתי שלנטוורקינג יש יכולת אמיתית למנף עסק. להגיע למקסימום לקוחות במינימום זמן ועלויות, ולהשיג תוצאות מקסימליות."

 תביאי את עצמך כפי שאת. הצטרפי לקהילת עצמאיות תומכות שיעזרו לך להגיע ליעדים ותוצאות.

לפרטים נוספים והצטרפות: אתר עצמאית

אהבת את מה שראית?

רוצה לדעת פרטים נוספים על כתבות התדמית? הירשמי כאן והמידע בדרך אליך!  
כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
1+
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיווק באמצעות תוכן יכול להוביל את העסק שלכן קדימה. לגרום לבידול שלכן לבלוט החוצה, להישאר בתודעת הלקוחות ולחדור לקהלי יעד חדשים. וכפועל יוצא להגדיל מכירות. רוצות לדעת עוד?
תקליקו כאן
אולי תאהבי גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה