fbpx

זיו ביטוח ופיננסים: תכנון עתיד נוח ויציב

לשרית פניג'ל (44) ללא ספק יש כמויות של מאגרי אומץ בארסנל התכונות שלה. כאם יחידנית, היא השלימה את הסמכתה במהלך שמירת ההיריון. ובתום חופשת הלידה, ביולי 2017, פתחה את העסק שלה, "זיו ביטוח ופיננסים". כיום היא מעבירה הרצאות בהתנדבות לאימהות יחידניות על ניהול סיכונים וביטוח פנסיוני למשפחות יחידניות וחד הוריות, ויש לה הטבות מיוחדות לאימהות יחידניות וחד הוריות.
שרית פניג'ל משתפת: "תהליך היציאה לעצמאות תמיד היה עבורי בגדר מטרה וחלום. הרעיון התחיל לרקום עור וגידים בתחילת ההיריון שלי עם זיו. אנשים בענף הביטוח תמכו בי ועזרו לי לעשות את הצעד. במהלך שמירת ההיריון היה לי זמן ללמוד לבחינה של הרשות לניירות ערך ולעבור אותה בהצלחה. מיד בסיום חופשת הלידה, פתחתי את העסק שלי."
 

במה העסק מתמחה?

 
"כבעלת רישיון פנסיוני, אני עוסקת בביטוחי חיים, בריאות, פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, פיננסים, ביטוחי נסיעות לחו"ל, ביטוחי משכנתא, ביטוחי מנהלים, ביטוח סיעודי ואובדן כושר עבודה. למעשה משרדי עוסק בכל ענף הפנסיוני.
מרבית הלקוחות שאני פוגשת לא יודעים ולא זוכרים אילו כיסויים ביטוחיים יש להם. אני מבררת את צרכי הלקוח, אני מחתימה את הלקוחות על ייפוי כוח שמאפשר לי לבצע בדיקה אודות הביטוח הפנסיוני והמוצרים הביטוחיים שיש להם כיום. אני בודקת אם יש להם כיסויים ביטוחיים חופפים, את דמי הניהול שגובים מהם על כל המוצרים. בודקת אם הכיסויים הביטוחים שקיימים להם תואמים לצרכים שלהם מאחר והצורך שונה בין משפחה למשפחה ומבצעת להם תכנון תיק ביטוח ופנסיה.
 
כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
שרית פניג'ל. צילום יערה דלגושן

איך את מבדלת את עצמך?

 
"ראשית, אני נותנת ליווי אישי, מקצועי ואובייקטיבי. אבל בנוסף לזה, אני משתפת את הלקוחות בסיפור האישי שלי. בבחירה שלי בהורות יחידנית, ובבחירה להיות סוכנת ביטוח.
אנשים רוצים לסמוך על סוכן הביטוח שלהם, והמטרה שלי היא לגרום להם להאמין בצורך של לעשות ביטוח ובי כמי שמלווה אותם.
כשאנשים מבינים שיש לי אומץ, ושאני לא מפחדת מאתגרים, הם מבינים שאני אעשה כל שביכולתי לנהל את הסיכונים שלהם בצורה הטובה ביותר. צברתי ניסיון של 15 שנים בענף הביטוח. כך שאני מכירה היטב את חברות ותוכניות הביטוח. אני מאמינה בצורך של כל אדם לבטח את עצמו, על כל שחלילה צרה שתצוץ במהלך החיים.
עבורי המקצוע שלי הוא יותר שליחות מעסק. לעזור למי שיושב מולי לדאוג לעתיד שלו ושל המשפחה שלו. לביטחון ויציבות כלכלית. זה מניע אותי כל בוקר. אנשים מפחדים מביטוח כי זה נשמע מסובך, אבל אני מנגישה את כל המידע הזה ללקוח. מסבירה לו למה הוא בכלל צריך את זה מלכתחילה."
 

נשים וביטוח. כמה אנחנו בקיאות בתחום?

 
"אני חייבת לציין שגברים לא מגלים בקיאות גדולה בתחום, והנשים עוד פחות. הן בדרך-כלל נשענות על בן הזוג. גם אם הן מבינות, הן בוחרות לא להתעסק בזה. טומנות ראשון בחול, ולפעמים נדרשות להתעורר רק בעיצומו של תהליך גירושין. לי נורא חשוב להבהיר לנשים את חשיבות הנושא.
להבהיר להן שהן חייבות להיות מודעות ומעורבות. זה כולל נשים באשר הן, ונשים עצמאיות בפרט. עצמאיות צריכות להבין את העסק שלהן, וזה חלק בלתי נפרד ממנו. אין שום סיבה להעביר את השרביט הפיננסי לגבר. זאת גם אחת הסיבות שפתחתי שירות מיוחד לנשים יחידניות. אני יודעת לעשות להן תכנון תיק ביטוח בהתאם למה שהן צריכות כי אני באה משם."
 

אנחנו מתקרבים לסוף שנה, אילו טיפים את יכולה לתת לנשים עצמאיות?

 
"טיפ ראשון, שהוא תמיד נכון, ולאו דווקא לסוף שנה: חשוב לעשות בדיקה וריענון לתיק הביטוח והפנסיה אחת לשנה. צריך לקחת בחשבון שהילדים גדלים, שאנחנו משנים סטטוס בחיים, החיים הם דינמיים וצריך לוודא שהתיק מותאם לנקודה שבה אנחנו נמצאים כעת.
סוף השנה זהו זמן מעולה לוודא שכל אחד ואחת מכוסים בהתאם לצורך. בשנת 2017 נכנס לתוקף חוק פנסיית חובה לעצמאי.
יש לוודא שאתם מפקידים לביטוח פנסיוני לפחות לפי המחויב בחוק. כיוון שתמיד יש פער בין ההכנסה שלנו היום, להכנסה שתהיה לנו בגיל הפרישה. ואצל עצמאים זה אפילו משמעותי יותר, כיוון שאין להן את ההפקדה של המעסיק. הנטייה של עצמאים היא לעשות רק את מה שחייבים, והפער הולך וגדל. חשוב לטפל בפער כיום .לוודא שרמת החיים שלכם לא תרד בגיל הפרישה. בנוסף חשוב מאוד לוודא שאתם מכוסים בכיסוי של אובדן כושר עבודה בהתאם להכנסה שלכם בפועל.

 

תשקיעו טיפת מחשבה בביטחון העתיד שלכם, עוד היום.

שרית פניג'ל: סוכנת ביטוח פנסיונית– 050-745-0203

כתובת המשרד: המעיין 2 מודיעין
פייסבוק: זיו ביטוח ופיננסים
 

אהבת את מה שראית?

רוצה לדעת פרטים נוספים על כתבות התדמית? הירשמי כאן והמידע בדרך אליך!
כתבת תדמית בבלוג נשים בעסקים
1+
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיווק באמצעות תוכן יכול להוביל את העסק שלכן קדימה. לגרום לבידול שלכן לבלוט החוצה, להישאר בתודעת הלקוחות ולחדור לקהלי יעד חדשים. וכפועל יוצא להגדיל מכירות. רוצות לדעת עוד?
תקליקו כאן
אולי תאהבי גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה